dystrybucja i sprzedaż Hex-Rays

+48 22 763 08 74

IDA Pro stała się standardem analizy wrogiego kodu, badania podatności i komercyjnej walidacji oprogramowania

01

Interaktywność

IDA Pro pozwala ludzkiemu analitykowi na pominięcie jego decyzji lub dostarczenie wskazówek, dzięki czemu analityk może bezproblemowo i szybko pracować z deasemblerem i bardziej intuicyjnie analizować kod binarny.

02

Programowalność

IDA Pro to w pełni zintegrowane środowisko programistyczne. Składa się z bardzo potężnego języka podobnego do makr (IDC lub IDAPython), który może być używany do automatyzacji prostych i średnio skomplikowanych zadań.

03

Integracja

IDA działa na wszystkich standardowych platformach i obsługuje wiele procesorów. Może również ładować i demontować praktycznie każdy format pliku, a tym samym zwiększać szybkość analizy.

04

Otwarta architektura wtyczek

Funkcjonalności IDA można łatwo rozszerzyć za pomocą programowalnych wtyczek. SDK jest dostępny dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników IDA.

05

Lumina server

Serwer Lumina przechowuje metadane (nazwy, prototypy, typy operandów, …) o dużej liczbie dobrze znanych funkcji i pomaga ulepszyć listę demontażu poprzez wyszukiwanie użytkowników.

06

F.L.I.R.T

Technologia szybkiej identyfikacji i rozpoznawania bibliotek identyfikuje standardowe wywołania funkcji dla wielu kompilatorów. Technologia ta umożliwia IDA rozpoznawanie standardowych funkcji bibliotecznych generowanych przez obsługiwane kompilatory i znacznie poprawia użyteczność i czytelność generowanych dezasemblacji.

Potężny deasembler i wczechstronny ​debugger

IDA PRO

więcej  
Bardziej zwięzły i łatwiejszy do odczytania kod

HEX-Rays Decompiler

więcej